Alapítványunk

Név: Életfácska Református Óvodáért Alapítvány

Székhely: 2483 Gárdony, Bóné Kálmán utca 8.

Célja: A Gárdonyi Református Egyházközség fenntartásában működő Életfácska Református Óvoda működésének támogatása, segítése, az óvodában folyó nevelés anyagi támogatásával a minőségi munka érdekében a működési feltételek javítása, tárgyi eszközök beszerzése, berendezések korszerűsítése a gyerekek képességeinek sokoldalú fejlesztéséhez anyagi feltételek megteremtése, a közösségi rendezvények támogatása, a családok támogatása. A környezettudatos magatartás kialakítása, a gyerekek egészséges és természetes mozgáskészségének fejlesztése, egészségének védelme. A református szellemiség, valamint a város hagyományainak, tárgyi és szellemi kincseinek megőrzése.

Cél szerinti besorolása: oktatási tevékenység

Ügyvezető (kezelő) szerve: kuratórium

Képviselője: Kelemen Istvánné

Kuratóriumi tagok: Kelemen Istvánné, Sípos Tímea, Szilágyi Réka

Bankszámlaszám: 11736082-20030188

Nyertes pályázataink:

NEA-UN-20-O-V-0456 (lezárt pályázat)
NEA-UN-19-Ö-V-1064 (lezárt pályázat)
NEA-UN-18-SZ-0380 (lezárt pályázat)
Mezítlábas Park létrehozása (lezárt pályázat)

A pályázatok előkészítését, megírását és lezárását a Granticon Kft. részéről Gödör István és Szórádi Edit segítik.

ALAPÍTVÁNY HÍREK

2021.10.28. - Támogatás kedvezményezettje: Életfácska Református Óvodáért Alapítvány

Az Életfácska Református Óvodáért Alapítvány NEA-UN-20-O-V-0456 pályázati azonosítószámú, „Életfácska Református Óvoda fejlesztése a gárdonyi gyermekekért” című pályázata a Miniszterelnökség, a Nemzeti Együttműködési Alap és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával valósult meg. Vissza nem térítendő támogatás összege 1 000 000 Ft.

2021.01.14. - Támogatás kedvezményezettje: Életfácska Református Óvodáért Alapítvány

Vissza nem térítendő támogatás összege: 500.000 Ft. Támogatási cél: A jövő református nemzedékéért Gárdonyban (pályázati azonosító: NEA-UN-19-Ö-V-1064)

2019.05.31. - Mezítlábas Park kialakítása (sajtóközlemény)

Ezúton tájékoztatjuk Önöket a Projekt zárásáról! A projekt Széchenyi 2020 program keretében valósult meg. A 9,10 millió forint európai uniós támogatás segítségével létrehozásra került a Mezítlábas Park.