Nyílt napok az óvodánkban

  1. Április 4. (hétfő) 9.15 Nagytiszteletű Karl Melinda lelkész asszony hittan foglalkozása
  2. Április 6. (szerda) 9.15 Jónásné Farkas Beatrix óvodapedagógus foglalkozása
  3. Április 7. (csütörtök) 9.15 Vörös Villő zenetanár zenei fejlesztő foglalkozása

A nyílt napokon való részvételhez előzetes regisztráció szükséges az eletfacska.refovi@gmail.com e-mail címen. Kérjük a kedves szülőket, hogy gyermekek nélkül érkezzenek és váltócipőt/papucsot/maszkot hozzanak magukkal! Április 8-án (péntek) délután 15.30-tól 17h-ig ovicsalogató játszódélutánt tartunk az új gyermekeknek az óvoda udvarán, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk! Előzetes regisztráció erre a programra is szükséges a fenti e-mail címen.

Áldást, békességet!

További információ kérhető:
Kelemen Istvánné, óvodavezető
Telefon: +36 30 196 9690
e-mail: eletfacska.refovi@gmail.com